Ložiskárna s.r.o.

ložiska vřetenová, kluzná,
ložiskové domky, kyvná oka,
miniaturní ložiska, lineární
technika, řemeny, řetězy,
pojistné kroužky, gufera

 
 »
 

0 KS 0,0 Kč

Katalogy Při registraci a větším odběru SLEVA

Naše firma se snaží stát se opravdovým pomocníkem svým obchodním partnerům, stálým zákazníkům či jednorázovým nakupujícím. Pro jejich potřeby jsme vytváříme pružný sytém který by všem měl vyjít vstříc. Tento systém se opírá o námi nabízené služby:

RABATY A SLEVY

Našim zákazníkům přidělujeme rabatové skupiny pro všechny typy našich produktů a i v případě jednorázových odběrů jsme dle velikosti a typu odběru schopni nabídnout i jednorázové slevy. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a to v rámci jeho potřeb a našich možností.

KONSIGNAČNÍ A POHOTOVOSTNÍ SKLADY

V rámci dobré obslužnosti pro naše smluvní a stálé zákazníky např. vytváříme pohotovostní sklady ve kterých je vytvořena dostatečná záloha jimi požadovaných typů, tak aby nedocházelo k výpadkům v zásobování jeho výrob (na plánování těchto zásob, které nezatěžují zákazníkův sklad a prostory s ním spolupracujeme a průběžně je dolaďujeme k jeho co největší spokojenosti).

ROZVOZ ZBOŽÍ

Naše firma zajišťuje pro své zákazníky z Brna i blízkého okolí rozvoz zboží (v případě domluvy i na větší vzdálenost).

ZÁSILKOVÝ PRODEJ

Zboží zasíláme v den objednávky expresní službou s dodáním do 24 hodin (možnost výběru z několika našich smluvních dopravců včetně ČD-kurýr. Možnost objednání těchto služeb každý den minimálně do 16 hodiny.

ZVLÁŠTNÍ SLUŽBY

tyto služby jsou nastaveny individuálně, dle potřeb našich zákazníků a našich možností. Například možnost objednání a vyzvednutí ložisek mimo pracovní dobu přes mobilní telefon.

partner partner partner partner partner partner partner partner
2011 © LOŽISKÁRNA s.r.o. | Skořepka 1, 602 00 Brno | telefon +420 545 215 040, loziska@volny.cz
GDPR